Jak si užít koupel spolu s ním?

Soutěžit můžete od 8.2.2016 0:01:00 do 24.2.2016 23:59:00

Koupel je super. Bublinky, nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda, nejlepší s oblíbenou hudbou. Dokonalý relax, který dokáže smýt tmavost zimných dní a potěší i bolavou duši. Jenže i tato super idyla má malý háček. Dlouhé máchání se v teplé vodě nesvědčí žádné pokožce, a už vůbec ne suché a citlivé. Co s tím? Vzdát sa tohoto božského požitku, jedné z radostí chladných dní? Ani za nic!

Takže znovu. Nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda a oblíbená hudba zůstávají. Těšíte se? My ano. A teď přijde to nejlepší. Potěšení pro každou pokožku, speciálně pro suchou – olej. A ne ledajaký, ale od naší oblíbené společnosti Bioderma.

Atoderm sprchový olej je lahůdkou, kterou když pocítíte na vlastní kůži, jiný už nebudete chtít. A víte, co je na tom nejlepší? Že si ho můžete přidat i do koupele. Jste rády? My nesmírně. Už žádné kompromisy mezi potěšením a zdravím pokožky. S novinkou Bioderma Atoderm Sprchový olej je dovolené všechno. Rychlovka ve sprše i koupel ve vaně. Tento tekutý poklad perfektně čistí, vyživuje, zvláčňuje, ošetřuje a chrání.

Unikátní patent Skin Barrier Therapy chrání suchou pokožku před podrážděním a případným zánětem. Co víc si můžete přát? Už jen nějakého fešáka, který vám umyje záda, protože žádné místo na vašem těle si nezaslouží zůstat bez povšimnutí, když si vyberete Atoderm Sprchový olej.

Toužíte po tomto jemném, hedvábném dotyku? Nic není jednodušší! Sledujte nás na BIODERMA_CZECH Instagramu, nafoťte se s vaším oblíbeným výrobkem Atoderm, označte fotku #skinbodyguard a horká novinka může být vaše.

Atoderm #SKINBODYGUARD ochrání vaše tělo před zimou.
Je to v kůži!
www.bioderma.com

Soutěž

Soutěžíme o 3x Atoderm sprchový olej 200 ml!
 
Nápověda na
www.bioderma.com

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Adriana P. - Hradec Králové, Věra H. - Litvínov, Renata Č. - Pardubice

 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

O kolik procent se na obličeji změní nevýznamná tzv. transepidermální ztráta vody v zimě oproti letnímu období?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena