Jacob vás dostane do formy

Soutěžit můžete od 22.1.2016 0:01:00 do 7.2.2016 23:59:00

Internetová televize Stream.cz spouští již čtvrtou řadu reality show Zpátky na vrchol. Nový koncept pořadu vás překvapí, soutěžící ohromí a charismatický trenér a instruktor kondičního posilování Jakub Bína dodá motivaci, abyste i vy změnili svůj život. Čtvrtá série pořadu Zpátky na vrchol startuje už ve středu 6. ledna 2016.

Adrenalin, napětí, bolest, touha, radost, uvolnění a dobrý pocit. To vše nám může dát sport. Nechte ve svém těle rozproudit život, ukažte, co ve vás je, a bojujte s námi po boku dvanácti odvážných soutěžících. Z padesáti odhodlaných bojovníků vybrala porota, složená z Jakuba Bíny alias Jacoba, Jana Tuny, který se právě díky Jacobovi před rokem stal nadšeným běžcem a navíc je moderátor pořadu A Dost!, a zkušené fyzioterapeutky, během náročného třídenního castingu dvanáctku nejodhodlanějších. Kdo z nich se dostane nejdál a co nám předvedou, se dozvíme během následujících třech měsíců.

Nečekejte, že se na scéně objeví jen zkušení sportovci a každodenní návštěvníci posilovny. V průběhu reality show poznáte odvážlivce různých věkových skupin, silnější i hubené, mámu od dětí nebo třeba bojovníky, kteří porazili vážnou nemoc. Všechny je spojuje touha něco změnit! Něco, s čím v životě nejsou spokojeni a nehodlají se s tím smířit.

„Osobně mě překvapilo, jak různorodá skupina lidí se nám na castingu sešla. Jsem zvědav, jak se soutěžící s náročným tréninkem poperou, a nemohu se dočkat, jaké budou jejich výsledky za tři měsíce. Představte si, že dvanáct absolutně odlišných lidí postavíte před stejnou výzvu a seberete jim úplně všechno, na co byli doposud zvyklí. Navíc přidáte velice náročný trénink, změníte jídelníček a neustále je sledujete. Je to náročný úkol a jsem rád, že u toho budu díky čtvrté řadě Zpátky na vrchol,“ vypráví s nadšením vypracovaný trenér Jacob.

Silné příběhy, emoce, motivace a odhodlání. To a mnohem více na vás čeká v každé epizodě Zpátky na vrchol. Zapojit se můžete i vy, diváci. Pracujte na sobě společně se soutěžícími díky tréninkovému DVD internetové televize Stream.cz, které je k dostání za 399 korun na internetovém obchodě Alza.cz. Na konci čtvrté řady pořadu budete mít šanci porovnat se s vítězem a třeba i vaše snaha bude odměněna nejen dobrým pocitem. Stačí sledovat facebookové stránky pořadu Zpátky na vrchol.

Soutěž

Soutěžíme o 3 tréninková DVD s Jakubem Bínou v hodnotě 399 Kč/ks.

Nápovědu naleznete na stránkách Stream.cz u 4. série. :-)

Stačí jen správně odpovědět na otázku a mít štěstí.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Marcela Š. - Bystřice nad Pernštejnem, Karin P. - Soběslav, Lucie F. - Blatno 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik vybraných účastníků zůstalo po castingu?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena