I vy máte nárok na krásné a zdravé nehty!

Soutěžit můžete od 31.1.2016 0:01:00 do 14.2.2016 23:59:00

Lámavé, slabé, s podélnými rýhami, s bílými skvrnami,… každou ženu trápí nějaké jiné potíže s nehty. Reparační lak Sililevo je určený právě pro ně a vy si o něj právě teď můžete zasoutěžit.

Sililevo - reparační lak na nehty

Lak na nehty Sililevo je zdravotnický prostředek vyvinutý speciálně pro remineralizaci a obnovení struktury nehtů. Kombinace přírodních složek zabezpečuje hydrataci nehtů, zvýšení pevnosti, tvrdosti a pružnosti nehtů.

Koušete si nehty? I pro vás je Sililevo

Zlozvyk, ukazatel stresu nebo jen nevíte, co s rukama? Jisté je jedno, kousání nehtů je jedním z nejčastějších zlozvyků vůbec. I takto poničeným nehtům pomůže Sililevo. Účinnost Silileva byla klinicky ověřena při péči o poškozené nehty, obnově oslabených nehtů a v léčbě nehtové psoriázy (lupénka nehtů).

Nová technologie hydrolaku

Sililevo využívá pokrokovou technologii hydrolaku, který chrání nehtovou ploténku a hydratuje nehet. Sililevo vám pomůže vrátit vaše nehty zpět do formy také, pokud máte za sebou experimenty s umělými nehty nebo pokud patří k vašim zlozvykům okusování nehtů.

Pečujte o nehty – naneste pod barevný lak

Sililevo můžete použít pod barevný lak na nehty, a chránit tak nehet před škodlivým účinkem rozpouštědel používaných pro odstranění laku. Pro dosažení co nejlepšího výsledku používejte Sililevo pravidelně alespoň po dobu 3 měsíců.

Zasoutěžte si o lak Sililevo!

Chcete ho získat? Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Správnou odpověď najdete na:
www.lecimenehty.cz

Sililevo si můžete zakoupit také online v e-shopu.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Adéla V. - Hvozdná, František K. - Býšť, Ondřej M. - Holešov, Miroslava Ch. - Praha 10 - Petrovice, Miluše S. - Vranovice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

K čemu NESLOUŽÍ reparační lak na nehty Sililevo?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena