Hrajte o plavky z letošní kolekce s Astratex.cz

Soutěžit můžete od 17.5.2011 0:00:00 do 31.5.2011 23:59:00

Zářivé a kvalitní plavky pro letošní letní sezonu

Nové plavky už čekají, pojďte soutěžit!

Hrajte o plavky z nejnovějších letošních kolekcí s Astratex.czPlavky budou letos zářivé, pestrobarevné a nepřehlédnutelné. Letos jsou IN ženské křivky a také střihy plavek, které je zvýrazní a podpoří. Zahrajte si o tři poukázky v hodnotě 1 000 korun a nakupujte nejnovější hity v plavkách. Kolekce plavek z e-shopu Astratex.cz nabízí opravdu jen to nejkvalitnější.

A jaké barvy jsou letos IN? Růžová, fialová, modrá, také červená nebo odstíny žluté či zelené. Zajímavé a oblíbené jsou samozřejmě i pastelové odstíny, které jsou stále velmi žádané, například šeříková, tyrkysová a růžová, často i v kombinaci.

Nebojte se barev a odvažte se!

Květinové vzory letos dominují módnímu světu, nejinak tomu je i u plavek. Letošnímu létu budou vévodit květiny, zajímavé jsou pak také zvířecí vzory a tradiční námořnické pruhy – kombinace bílé, červené a modré.

Nebojte se objednávat online a vybírejte hlavně střihy, které zvýrazňují postavu – ty jsou opravdu IN. V aktuálních kolekcích plavek se objevují vykrojenější nohavičky, podprsenky bez ramínek v netradičních tvarech, bikiny-kalhotky se šňůrkami, trojúhelníčkové podprsenky a různé zajímavé doplňky a ozdůbky.

Dvoudílné plavky lze letos i kombinovat, a to nejen různé velikosti, ale například i různé vzory – spodní díl třeba jednobarevný nebo ve stejném vzoru jako ten horní. Fantazii se meze nekladou.

Na Astratex.cz objednávejte velikost horního a spodního dílu plavek zvlášť!

Všechno zboží je u Astratex.cz možné vrátit nebo vyměnit a plavky si tak můžete vyzkoušet v klidu domova a rozhodnout se, co vlastně chcete. Není nic jednoduššího… Zářivé a kvalitní plavky a doplňky můžete na Astratex.cz vybírat od značek Cornette, Donna, Etna, Krisline, Rise, Sesto Senso, Triola a Winner.

Odpověď na první soutěžní otázku najdete na www.astratex.cz a odpovědi na zbylé tři otázky na www.kafe.cz.

Přečtete si, prosím, všeobecné marketingové podmínky.

K výhře gratulujeme Jitce L. z Týnce u Břeclavi, Jakubovi S. ze Soběslavi a Zdence Č. z Frýdlantu!

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázky

Jak se jmenují plavky na obrázku?

Kterou hru si na Kafe.cz nemůžete zahrát?

Kdy byl uveřejněn článek Kosmetika: Krásné ruce?

Který den v týdnu zveřejňuje Kafe.cz novinky v rubrice Proměny?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena