Soutěž o víkendový pobyt pro dva a vstupenky do THERMAL CORVINUS Veľký Meder!

Soutěžit můžete od 1.8.2015 0:01:00 do 16.8.2015 23:59:00

Jen v loňském roce otevřelo rekreační středisko THERMAL CORVINUS Veľký Meder sedm nových adrenalinových atrakcí. Příznivou odezvu si získaly u mladých, ale i starších návštěvníků. Jejich součástí jsou skluzavky a tobogány exotických tvarů a pestrých barev. Návštěvníkům poskytují průjezd tobogánovým potrubím s vyústěním na obrovskou rampu nebo do pestrobarevného trychtýře. Spolu s tobogány má středisko k dispozici jedenáct adrenalinových atrakcí, které zaručují výjimečné zážitky.

V zařízení samozřejmě nesmí chybět četné bazény. Termální koupaliště jich má celkem devět. Sportovní plavci si mohou zaplavat v plaveckém bazénu s délkou 50 metrů a teplotou vody 25 °C. Děti mají vyhrazený prostor ve venkovním dětském bazénu s hracími elementy jako vodní trychtýř a vodní dělo. Geotermální voda ve středisku má blahodárné účinky na pohybové ústrojí. Její teplota dosahuje 25 až 37 °C. Celkový objem vodní plochy je 3 400 m2.

Areál se vyznačuje útulným prostředím, čemuž napomáhá bohatá zeleň a přilehlý lesopark. Nechybí nabídka stravovacích zařízení typu fast food i restaurace. Pro rodiče s dětmi je během léta k dispozici ostrov drobečků, kde se tým profesionálních bavičů postará o ratolesti, zatímco rodiče mohou klidně relaxovat. Středisko celoročně pořádá animační programy. Děti se určitě zabaví na diskotéce pro nejmenší, dospělí na vodním aerobiku nebo v korunách zelených stromů na lanové dráze Tarzania.

Středisko je otevřeno denně od 9.00 do 21.00 hod. Během letní sezony zaplatí dospělý návštěvník za celodenní pobyt 9,5 eur. Rodinný balíček určený pro dvě dospělé osoby a jedno dítě vyjde rodinný rozpočet na 22 eur. Pro ubytované hosty jsou připraveny extra slevy.

Soutěž

Zkuste štěstí a vyhrajte jednu velkou cenu: víkendový pobyt pro 2 a 2x 2 vstupenky do THERMAL CORVINUS Veľký Meder!

Nápovědu najdete na www.corvinus.sk.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Děti do 3 let v koupališti THERMAL CORVINUS:

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena