Ekzémy aneb Když se toxiny „vrazí“ do kůže

Soutěžit můžete od 14.2.2016 0:01:00 do 29.2.2016 23:59:00

Není tajemstvím, že atopický ekzém patří k rozšířeným chronickým civilizačním onemocněním, a to hlavně v průmyslově vyspělých zemích, kde jím trpí až 20 % dětí. Přitom u celé řady z nich potíže přetrvávají až do dospělosti. Kdo se s atopickým ekzémem setkal, ví, o jak nepříjemné a omezující onemocnění se jedná. Málokdo ale tuší, že jeho příčinou velice často bývají toxické zátěže.

Atopický ekzém je jedním ze zánětlivých kožních problémů zvaných dermatitidy. Zánět kůže může být alergického původu, jako je tomu v případě atopického ekzému, ale vyvolat jej mohou i jiné podněty: infekce, iritace a mechanické dráždění, v případě lupénky třeba autoimunitní zánět.
 
V České republice se podle posledních údajů s atopickým ekzémem léčí nebo léčilo 0,8 milionů lidí. Reálný počet atopiků je však daleko vyšší: někteří své potíže přecházejí. Daleko větší skupina lidí si však uvědomuje limity klasické léčby (zejména podávání léků a mastí, které potlačují a blokují imunitní reakce, čímž sice dochází k potlačení projevů, ale nikoli k objevení jejich příčiny), a proto volí jiné, šetrnější možnosti, jak se svých obtíží zbavit.
 
Celostní medicína a detoxikace pomocí přípravků Joalis nabízí možnost, jak se bránit chronickým zánětům kůže včetně atopických ekzémů. Zvláště u dětí je velmi důležité problémy řešit hned v počátku, aby nedošlo k prohloubení imunopatologie a vzniku dalších alergických projevů. Dětem je určen komplexní sirupový preparát Abelia Eksemis. Tento přípravek podporuje zlepšení stavu kůže postižené ekzémy a kožními vyrážkám, je vhodným doplňkem celkové léčby ekzému, pomáhá vyčistit kůži od negativních znečišťujících vlivů životního prostředí, harmonizuje funkci nervového systému kůže a pomáhá odstranit alergickou reakci kůže.
 
Metoda CIC – kontrolované a řízené vnitřní očisty – dokáže odhalit, které konkrétní toxiny, orgány a nezvládnuté emoce se na přecitlivělé imunitě podílejí, pomůže je z těla vyloučit a v podvědomí zpracovat, imunitu zklidnit, a nastolit v organismu opět normální, zdravý režim.

Soutěž

Soutěžte a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě 800 Kč.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Jana H. - Štětí, Simona B. - Praha 9, Lenka B. - Bratříkov

 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kde mohu najít více informací o metodě C.I.C. a zakoupit přírodní přípravky Joalis?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena