Dbejte denně o bělost svých zubů. Vyhrajte nový zubní kartáček s bělícím perem

Soutěžit můžete od 19.12.2016 0:01:00 do 2.1.2017 23:59:00

Pijete často černý čaj, červené víno nebo kávu? Každý z těchto nápojů může být v malé míře prospěšný lidskému zdraví. Jejich konzumace však s sebou vždy nese nepříjemný důsledek v podobě pigmentace zubů. Abyste nežádoucím změnám v barvě zubů předcházeli, zkuste denně používat nový zubní kartáček Colgate® 360° Max White Expert White™ s bělícím perem. Tuto sadu dnes můžete i vyhrát.

Čokoláda, borůvky, zelený i černý čaj, káva nebo červené víno - mnoho oblíbených nápojů a potravin obsahuje zabarvující látky, které se snadno usazují na zubní sklovině. Jejich ulpívání usnadňuje také zubní povlak hromadící se na zubech při jídle.  Podobně se na povrchu zubů vytváří skvrny během kouření či konzumace antibiotik. Žloutnutí zubů se s věkem objevuje také přirozeně v důsledku genetických dispozic. Vrstva bílé zubní skloviny na povrchu zubů se postupem času tenčí. Přes ni začíná prosvítat spodní vrstva zubu – zubovina, která má žlutou barvu a pórovitou strukturu.

Abychom si zachovali bílé zuby, měli bychom v prvé řadě dbát na důkladnou ústní hygienu. Alespoň dvakrát denně bychom si měli vyčistit zuby i mezizubní prostory vhodnými pomůckami. Čisté zuby poznáme tak, že budou hladké při doteku jazykem. Důležité je také docházet dvakrát do roka na pravidelnou preventivní prohlídku k zubnímu lékaři. Stejně tak často bychom měli navštěvovat dentálního hygienistu, který nám poradí, jak provádět správnou ústní hygienu, a pak nám zuby profesionálně vyčistí.

Dalším krokem k zářivějšímu úsměvu může být bělení zubů. Používáním obvyklých zubních past se můžeme zbavit pouze povrchové pigmentace zubů. Podpovrchové zažloutnutí zubů dokáže odstranit zubní lékař v ordinaci během chemického bělení na bázi peroxidu vodíku. Stejnou profesionální bělící složku obsahuje také zubní kartáček Colgate® 360° Max White Expert White™ s bělícím perem.

Zubní kartáček má spirálová vlákna a leštící pohárky, kterými nejprve odstraníte povrchové skvrny na zubech. Vyjímatelné bělící pero, které je uloženo v rukojeti kartáčku, obsahuje speciální gel, který nanesete na horní i dolní zuby. Gel s 0,1 % peroxidu vodíku proniká až přes sklovinu a bělí i hluboko usazené skvrny. Bělící pero používejte vždy společně se zubním kartáčkem. Bělení zubů se tak stane běžnou součástí vaší rutinní ústní hygieny a přinese viditelné výsledky. Díky unikátnímu zubnímu kartáčku Colgate® 360° Max White Expert White™ s bělícím perem můžete již za tři týdny pravidelného a správného používání dosáhnout až o tři odstíny bělejších zubů.

Soutěž

Zubní kartáček Colgate® 360° Max White Expert White™ s bělícím perem dnes můžete i vyhrát, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku. Vyhraje pět správných odpovědí. 

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. najdete zde.

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Jak často můžete k bělení zubů používat nový zubní kartáček Colgate® 360° Max White Expert White™ s bělícím perem?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena