Chřipka versus nachlazení, jaké jsou hlavní rozdíly

Soutěžit můžete od 3.2.2016 0:01:00 do 21.2.2016 23:59:00

Počasí s sebou opět přináší období chřipek a nachlazení. Postižení horních cest dýchacích provázené kašlem, únavou, zvýšenou teplotou či ucpaným nosem jsou typické příznaky. Změny teplot, např. přechod z vyhřátého auta, domova či kanceláře do zimy, která venku panuje, oslabují organismus, který je tak méně odolný vůči bakteriím a virům. Chřipka a nachlazení patří mezi nejčastější infekční onemocnění dýchacích cest. Začíná náhle, a proto je třeba rychle a včas zakročit. Pokud se cítíte oslabeni, je nejvyšší čas začít bojovat, aby onemocnění nepostihlo celý organismus.

Chřipka a nachlazení se často zaměňují. Jejich příznaky jsou si velmi podobné a i běžná rýma může probíhat docela bouřlivě, a naopak chřipka u některých pacientů může probíhat poměrně nenápadně a bez vysokých teplot. Chřipka – je virové onemocnění postihující organismus jako celek. Nástup je prudký s příznaky týkajícími se celého těla, jako jsou teploty, bolesti svalů, kloubů a slabost. Běžné nachlazení – může být způsobeno několika stovkami různých druhů virů, začíná spíše pozvolna a zahrnuje především příznaky týkající se hlavy, nosu a hrdla, čili rýmou, bolestmi v krku a kašlem. Teplota se spíše nevyskytuje, pokud ano, je lehce zvýšená. Výzkumníci společnosti Herb-Pharma AG vyvinuli proto ViroStop sprej, který svou jedinečnou kombinací přírodních složek účinně předchází průniku virů a bakterií do organismu. Dále můžete využít například citrusy, které jsou oblíbené nejen v období chřipek a nachlazení. Obsahují ohromné množství čerstvých vitamínů, které jsou chráněny slupkou před tím, aby nedošlo k jejich zničení. Mezi nejoblíbenější patří pomeranč, citron a grep. A právě grep má jedinečné vlastnosti, které vašemu tělu mohou prospět při řešení zdravotních obtíží. Jeho dužina je nejen chutná a zdravá, ale i jeho pecičky jsou překvapivě plné léčivých látek. Extrakt z grapefruitových jadérek je jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik. Dezinfikuje a zabraňuje množení mnoha kmenů bakterií, virů a plísní. Švýcarská společnost Herb-pharma AG přináší zázračnou sílu grapefruitu v unikátním přípravku Citrovital.

ViroStop, ústní sprej proti chřipce

Účinky ViroStop spreje: - vytváří ochranný film na sliznici, tím v prvé řadě fyzicky brání průniku baktérií a virů do organismu - má antibakteriální účinek, ničí bakterie a viry - podobný nejmodernějším přípravkům (např. přípravky proti ptačí, prasečí chřipce) inhibuje enzymy neuraminidázy na povrchu virů, vir se nemůže dostat do buňky a množit - výrazně posilňuje imunitní systém - zlepšuje odolnost organismu vůči infekcím - díky vysokému obsahu polyfenolů se vyznačuje silným antioxidačním účinkem - sprejová forma umožňuje jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci na sliznici. Začněte s užíváním ViroStop spreje ihned při prvních příznacích prochladnutí /škrábání v krku, kýchání/, dříve než se onemocnění vyvine. Taktéž ho používejte, pokud jste vystavení riziku nákazy. Cena: 143,- Kč


 
CITROVITAL Kapsle

Citrovital kapsle je přírodní prostředek se širokým spektrem účinnosti získaný z jadérek grapefruitu, který obsahuje hlavně bioflavonoidy. Přirozeně zvyšuje vitalitu a obranyschopnost organizmu. Pomáhá chránit tělo proti nepříznivým mikroorganismům, čímž příznivě působí při nachlazení a trávicích potížích. Složky z grapefruitových jadérek mohou přispět k mikrobiální rovnováze trávicího systému. Cena: 181,- Kč
 
Ať už je to pití alkoholu, kouření, nedostatek pohybu, nevyvážená strava, či nejrůznější další okolní vlivy, tělesná schránka každého z nás dostává den co den zabrat. Neexistuje možnost, jak se vyhnout všemu co pro náš organismus představuje negativní vliv. A proto je tu právě detoxikace, která dokáže eliminovat toxiny v našem těle. Mnoho odborníků ji považuje za klíčovou v rámci zajištění správného fungování organismu a podpory imunitního systému. Jedná se o vícedenní očistnou kúru, kterou je vhodné zařazovat na jaře a na podzim. Nejzákladnější a zřejmě též nejjednodušší způsob, jak s očistou organismu začít, je úprava jídelníčku. Při samotné detoxikační kúře je vhodné vypustit alkohol, kávu, černé čaje a samozřejmě cigarety. Hlavní prohřešky proti zdravému stravování zřejmě dokážeme odhadnout sami, jedná se o smažená jídla, jídla s vysokým obsahem soli, cukru nebo tuků. Využít je dobré i pomocníky z řad rostlinné říše. Více než vhodná je Aloe Vera, která má až zázračné účinky.

ALOE VERA juice

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis a Maracuji, který přirozeně obsahuje polysacharidy, karotenoidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C. Účinné látky aloe vera pomáhají podporovat trávení a příznivě působí na funkce střevního systému. Přispívají k pravidelné funkci střev, což přispívá k pravidelnému vyprazdňování. Díky svým vlastnostem pozitivně ovlivňují tvorbu inzulinu, a tím pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi. Aktivně na sebe váží jedovaté látky, které se hromadí v trávicím traktu, a tím přispívají k detoxikaci organismu. Svým antioxidačním účinkem jsou prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Přispívají k přirozené obranyschopnosti. Cena: 138,- Kč 
 
Lidské ucho patří k pěti základním smyslovým orgánům lidského těla; společně se zrakem, hmatem, čichem a chutí jsou pro člověka to nejpodstatnější. Umožňují nám vnímat okolní svět naplno nejrůznějšími formami a právě sluch nám dopřává mnoho požitků např. z hudby. Vnější zvukovody jsou nejvíce ohroženy, co se týče vzniku ušního mazu. Abychom si požitek ze sluchových vjemů mohli vychutnávat co nejvíce, je zde zapotřebí pravidelná péče, tedy čistění. V tom vám pomohou produkty pro ušní hygienu od švýcarské společnosti Herb-pharma AG, která nabízí v této péči ušní svíčky Aurecon.

V důsledku nesprávného čištění, nesprávnou metodou se ušní maz tlačí stále hlouběji do ucha. Může se však lehce odstranit pomocí ušní svíčky Aurecon. Jsou to bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje. Po zapálení vzniká uvnitř svíčky mlha, která proudí směrem dolů dovnitř ucha. Tato mlha přepravuje účinné látky svíčky do celého ušního ústrojí. Ušní svíčky Aurecon jsou k dostání ve dvou variantách.

AURECON plus® Ušní svíčky

Teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušního laloku, a tak působí na reflexní zóny, které touto stimulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z prochladnutí. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.  Ušní svíčky AURECON plus mohou mít příznivý účinek např. při bolestech v uších, dlouhotrvajících bolestech uší a hlavy, při mírných formách zánětu středního ucha, svrbení v uchu, hučení v uších, při pocitu tlaku v uších a hlavě, migréně, akutní a chronické rýmě, poruchách čichu, zánětu mandlí, podrážděnosti a stresových symptomech jako důsledek vegetativních poruch, nedostatečném prokrvení ucha, energetickém posílení při nedoslýchavosti, lokální a reflexní aktivaci látkového a lymfatického oběhu, stimulaci energetického toku, celkovém posílení imunitního systému organismu. Ušní svíčky AURECON plus se nemají používat v případě, pokud byla už svíčka použitá (byť jen trochu) a zapálená. Svíčky budou funkční pouze v případě, že se použijí v původním, zachovalém stavu. Z důvodu větší bezpečnosti je do ušních svíček zabudovaná plastová ochranná vložka Aurecon system, která zvyšuje bezpečnost a účinnost ušních svíček. Ochranná vložka Aurecon system vylučuje případné vniknutí cizích látek do ušního ústrojí. Cena: 123,- Kč

Soutěž

Soutěžíme o 3 balíčky obsahující Viro Stop, Citrovital kapsle, Aloe vera juice, Aurecon plus ušní svíčky pro Vaše zdraví.
 
Nápovědu naleznete na:
http://www.herb-pharma.cz/cz/

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Marie K. - Ořechov, Iveta T. - Karviná 7, Josef T. - Hříměždice

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Kolik typů produktů najdete mezi výrobky Citrovital společnosti Herb-pharma?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena