Chraňte se před mrazem, hýčkejte se a vyhrajte výživný krém

Soutěžit můžete od 7.11.2016 0:01:00 do 20.11.2016 23:59:00

Léčebná kosmetika prošla v posledních letech řadou inovací a cílem je prezentovat ji tak, aby jejím hodnotám porozuměl každý uživatel. Přírodní kosmetika Comfort zone klade důraz na vědecké zázemí a klade důraz nejen na péči o tělo, ale také o duši.

Jedná se o osobitou, moderní, stylovou a cenově dostupnou značku, která přináší do spa průmyslu něco ve­lice odlišného. Jak říká manažerka společnosti Stephanie Guinard: „Naše kosmetika vychází z vědeckých poznatků a naším cílem je vědu přiblížit lidem a přeměnit ji v dokonalý zážitek. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a naše kosmetika není jen o produktech a zažitých zvycích, ale snažíme se prosadit nový způsob péče o klienta.“

KRÁSNÁ A ZDRAVÁ KŮŽE

Výživný krém na ruce s bohatou a jemnou texturou se snadno vstřebává, hydratuje, vyživuje a chrání ruce před negativními účinky vnějšího prostředí a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Bambucké máslo poskytuje vynikající ochranu pokožky proti agresivním vlivům prostředí a udržuje elasticitu pokožky. Vitamin E neutralizuje volné radikály, zabraňuje předčasnému stárnutí kůže.

Soutěž

Tři z vás získají výživný krém na ruce Comfort zone SKIN DEFENDER hodnotě 625 Kč.
 
Nápovědu najdete na:
www.comfortzone.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti VLTAVA LABE MEDIA a. s. najdete zde.

K výhře gratulujeme:

Petra Z., Kojetín
Ladislava P., Jičín
Jana H., Třebíč

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

V jaké zemi sídlí kosmetická značka Comfort zone?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena