Bylinný sirup Felixír – nasajte atmosféru Rychlebských hor

Soutěžit můžete od 7.2.2016 0:01:00 do 24.2.2016 23:59:00

Nový bylinný sirup Felixír od společnosti Dallmayr Kaffee vás přenese do atmosféry Rychlebských hor. Je to jedinečný produkt, který je vyladěn ze čtyř domácích plodů - šípku, černého bezu, jedlé jeřabiny a černého rybízu. Neobsahuje konzervanty, barviva, dochucovadla ani alkohol. Užívání sirupu posiluje imunitu a pročisťuje organismus. Felixír je vhodný do limonád, koktejlů či jako lahodné dochucovadlo do kávy a čaje.

Šípek je základem Felixíru a působí jako prevence proti nachlazení. Jeřabina jedlá byla objevena v 19. století v Jeseníkách, byla pojmenována jako jeřabina Moravská sladkoplodá. Obsahuje hodně jódu, podporuje činnost štítné žlázy, slinivky břišní a žlázy s vnitřní sekrecí. Černý bez zase podporuje funkci jater a ledvin. Černý rybíz je zde pro zvýraznění chuti

Receptura Felixíru byla vytvořena exkluzivně pro společnost Dallmayr Kaffe s. r. o., která jeho výrobou ryze české provenience podpořila drobné podnikání v „zapomenutém kraji“ Rychlebských hor. Na vzniku tohoto prémiového bylinného sirupu se podílel hudební virtuos Felix Slováček, který ho také slavnostně pokřtil u příležitosti vánočního setkání přátel a obchodních partnerů společnosti Dallmayr.

Soutěž

Soutěžíme o 3 balíčky! Zapojte se a zkuste své štěstí!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Dana K. - Kolín, Martina B. - Slušovice, Vladimír P. - Praha 6 - Řepy


 

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Z jakého koutu České republiky pochází Felixír?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena