Bojujte za přirozenou cestu minimalizace vrásek

Soutěžit můžete od 20.2.2016 0:01:00 do 10.3.2016 23:59:00

Umět přirozeně stárnout, toť umění 21. století. V posledních letech nastal přímo rozmach plastických operací. Umět ale stárnout s grácií a noblesou, to je novodobým umem. V Anglii vznikl Spolek za přirozenou krásu a stárnutí pleti. Jeho členkou je i herečka Kate Winslet. Pojďte s námi minimalizovat vrásky přirozenou cestou již za 4 týdny. Nevěříte, že to jde?

Pokožka začne postupem let (již od 25. roku) stárnout a ztrácet pružnost a elasticitu. Pleť nedokáže už tak udržet vodu ve svých vrstvách a začne být dehydrovaná. První změny začnete pociťovat kolem očí, úst a na čele. První vrásky jsou velmi jemné, ale začnou se postupem času prohlubovat. Jak tomu zabránit?

S bojem proti vráskám začněte ve 40 letech

Samozřejmě nemusíte hned ve 25 letech běžet shánět účinnou kosmetiku. Začít bojovat proti vráskám je vhodné ve věku kolem 40 let. Čím později s péčí začnete, tím účinněji bude pokožka reagovat. Pokud si zvykne na aktivní látky, které bojují proti vráskám, již v brzkém věku, nebude jejich působení tak efektivní.

Minerály a bahno z Mrtvého moře omlazuje

Tajemství mládí znala již královna Kleopatra. Omlazující a blahodárné účinky minerálních látek, vody a bahna z Mrtvého moře jsou známé po tisíciletí. Kombinace bahna z Mrtvého moře, přírodního kolagenu a oleje z jojoby, avokáda a pupalky v Zázračném vyplňovači vrásek pak vytváří kombinaci velmi účinnou ke zpevnění pokožky. Krém zapracujete do vrásky, která se díky speciálnímu kolagenovém složení zacelí a zmírní. Vzniká tak okamžitý liftingový efekt.

Je možné restartovat a ošálit pleť?

Zázračný vyplňovač vrásek vyvinuly laboratoře izraelské kosmetiky Minus 417. Je postaven na principu stimulace elastických a kolagenových vláken v pokožce. Jeho aplikací restartujete pleť, která se začne chovat, jako by byla mladší. Krém dokáže po 4 týdnech zjemnit hluboké vrásky a jemné vrásky zacelit.

O společnosti NuSpring

Heslem obchůdku NuSpring je mít se rád. Proto se snaží vybrat po celém světě tu nejlepší kosmetiku, která existuje. Na svém e-shopu a v kamenném obchůdku na Belgické 27, Praha 2, NuSpring nabízí přírodní a bio kosmetiku, která opravdu funguje. V nabídce najdete hojivou kosmetiku z Mrtvého moře Minus 417, která pomáhá uzdravit ekzémy, akné, lupénku a další kožní problémy. Soustředí se však i na boj proti vráskám, ale i běžnou péči. V NuSpring najdete i bio kosmetiku Havlíkova přírodní apoteka, slovenskou handmade organickou kosmetiku Soaphoria, francouzskou bio kosmetiku Avril a další. Stále se snaží rozšiřovat svou nabídku produktů a hledají nové značky. Ke každému nákupu dostanete dárečky a vzorečky zdarma. Mějte rádi své tělo a dopřejte mu kvalitní kosmetiku. Více info na www.nuspring.cz.

Soutěž

Vyhrajte jeden ze tří balíčků kosmetiky z Mrtvého moře značky Minus 417, které nám věnoval do soutěže e-shop a kamenný obchod NuSpring. Každý je v hodnotě 1 590 Kč! Obsahuje Zázračný vyplňovač vrásek, který zanechá vaši pleť vypnutou a sametově jemnou. A to už se vyplatí soutěžit. Co pro to musíte udělat? Stačí odpovědět správně na otázku a mít štěstí.

Nápovědu hledejte na www.nuspring.cz

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme: Miroslava Š. - Nový Jičín, Miroslava Ž. - Dašice, Hana T. - Zlín

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Která herečka používá kosmetiku z Mrtvého moře Minus 417?

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena