Belcura - vyšperkujte svou pokožku mikrostříbrem!

Soutěžit můžete od 23.3.2016 0:01:00 do 10.4.2016 23:59:00

Objevte antibakteriální účinky známé již po staletí v Belcura - emulzi ve spreji.

Stříbro můžeme najít v elektrických součástkách, v průmyslových podnicích, ale nejčastěji samozřejmě ve šperkařství. Dokážete si však představit stříbrné mikročástice v kosmetických výrobcích, které by dokonce napomáhaly léčbě či zabraňovaly kožním nemocem? Belcura emulze ve spreji společnosti BELUPO tento zázrak umí. Jedná se o přípravek, který vyživuje pokožku, udržuje ji hydratovanou a chrání před vnějšími vlivy prostředí.

Emulze ve spreji Belcura obsahuje ve svém složení vysoce čisté mikrostříbro, které slouží jako protizánětlivá a antibakteriální přísada. Stříbrem tak nemusíte zdobit jen svůj krk, ruce nebo prsty, ale můžete jím i "nakrmit‘‘ svou pokožku, která bude regenerovaná, zklidněná a zároveň chráněná.

Ptáte se, zda je stříbro opravdu tak účinné?

Jeho antibakteriální účinky jsou známé již po staletí - Féničané uskladňovali vodu ve stříbrných nádobách pro zabránění kontaminace, stříbrné mince se dávaly do mléka, aby zůstalo déle čerstvé, a během válek sloužilo stříbro zraněným vojákům jako dezinfekce proti množení mikrobů v ranách. Ačkoliv mají všeobecně kovy antibakteriální schopnosti, stříbro patří k těm nejsilnějším, a to hlavně v jeho nejčistší podobě.

Společnost BELUPO je první, která přišla s účinky vysoce čistého mikrostříbra na pokožce ve formě emulze ve spreji, která je rychle vstřebatelná a dá se tedy použít i několikrát za sebou. Slouží jako obnovující prostředek kožní bariéry u suché, podrážděné a citlivé pokožky, a to nejen u dospělých, ale i u dětí už od šesti měsíců. Tento šetrný produkt, který v sobě obsahuje kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek, udržuje pokožku jemnou a dlouhodobě hydratovanou. Jeho neobvyklé složení navíc zaručuje antibakteriální a protizánětlivé účinky i schopnost zmírnit některé kožní nemoci vyvolané právě přítomností bakterií na kůži – například pokožku postiženou atopickým ekzémem a jinými dermatitidami.

Emulze ve spreji s praktickým dávkovačem tak slouží jako velmi jemný, ale zato účinný prostředek, který nedráždí pokožku. Výrobek samozřejmě prošel dermatologickými testy, které zaručují nulový obsah dráždivých látek.

Belcura je doporučována samostatně ke každodenní péči o pokožku nebo jako účinný doplněk léčby, najdete ji proto pouze v lékárnách.

Soutěž

Soutěžíme o 5x Belcura s mikrostříbrem 125ml, každý v hodnotě 420 Kč.

www.belcura.info

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Pravidla soutěží na webech společnosti Astrosat Media s.r.o.

K výhře gratulujeme:

Jana M., Ratíškovice
Eva V., Teplice           
Jaroslav S., Liberec 12
Lenka P., Chrudim
Milada K., Bystřice nad Pernštejnem

Soutěž již byla ukončena.

Soutěžní otázka

Belcura s mikrostříbrem:

Soutěž již byla ukončena.

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena