Soutěž: Láďa Hruška se vrací. Vychází jeho kuchařka pro samouky

Kuchařský fenomén Láďa Hruška je zpět s novými, neotřelými a snadnými recepty. Kuchařku Láďa Hruška se vrací vydává 7. září Firma 6P Petra Novotného. V tentýž den odstartuje HRUŠKA TOUR, v rámci kterého se budou ustavovat dva české rekordy – největší počet autogramiád v jednom měsíci a největší počet podepsaných knih během autogramiád.

Nová kuchařka Ládi Hrušky je určena pro samouky, kteří rádi jedí, experimentují, ale neradi tráví spoustu času v kuchyni. Obsahuje recepty na 73 jídel pro každou denní dobu i příležitost, které hravě zvládnou také děti. Zahrnuje předpisy na rychlé svačinky, levné polévky, jednoduchá hlavní jídla na oběd a večeři, ale také sladké dezerty k odpolední kávě. Nechybí ani zapomenuté recepty našich babiček nebo vtipné gastronomické novinky ze zámoří.

Suroviny v jednotlivých receptech jsou podle zvyku Ládi Hrušky přepočítané na hrnky, lžíce a špetky a doplňují je tipy a rady Láďova bratra, který je vystudovaný kuchař.

„Miluju domácí kuchyni a baví mě v ní experimentovat a chlubit se tím, co mě jako samouka zaujalo a povedlo se mi. A o tom je moje kuchařka,“ říká Láďa Hruška.

Vaření podle Ládi Hrušky je fenomén. První kniha Ladislava Hrušky pod názvem Vaříme s Láďou Hruškou levně a chutně získala ocenění Český bestseller 2014 jako nejprodávanější kuchařská kniha v tomto roce.

Na druhé knize pracoval Láďa Hruška intenzivně několik měsíců. „Všechno vařil, sepisoval, opravdu si na tom dal ohromně záležet. Nic nebere na lehkou váhu, věnoval tomu spoustu času,“ říká Hruškův manažer Pavel Novotný.

Výhradním distributorem kuchařky Láďa Hruška se vrací je společnost Euromedia. Ta nevylučuje prodeje až kolem 250 tisíc výtisků. „První náklad už je rozebraný,“ uvedl Josef Pulchart, obchodní ředitel Euromedia Group. „Aktuálně dotiskujeme 30 tisíc výtisků,“ dodává Pavel Novotný.
Kuchařka Láďa Hruška se vrací bude od 7. září k dostání na internetu i v kamenných knihkupectvích. S Láďou Hruškou se fanoušci mohou osobně setkat během HRUŠKA TOUR, které v průběhu září a října zahrnuje více než tři desítky autogramiád v českých a moravských městech. Láďa tak aspiruje na ustavení dvou českých rekordů – největšího počtu autogramiád v jednom měsíci a největšího počtu podepsaných knih během autogramiád.

Přehled akcí v rámci HRUŠKA TOUR viz: https://www.bux.cz/literarni-kavarna/akce/lada-hruska-se-vraci-hruska-tour.html

Ladislav Hruška: Láďa Hruška se vrací – Kuchařka pro samouky
Počet stran 160, MOC 199 Kč
Vydala Firma 6P – Petr Novotný s. r. o. roku 2015
Vydání první
www.bux.cz

Ladislav Hruška (*1978) vystudoval pedagogickou fakultu na Univerzitě v Hradci Králové a hned po škole nastoupil jako učitel na základní školu v rodném Městci Králové. Novinářskou kariéru zahájil jako externí redaktor Nymburského deníku. V současné době natáčí videoblog o vaření pro web Extra.cz. Od podzimu tohoto roku má na televizi Prima svůj pořad, který navazuje na tradici Receptáře prima nápadů Přemka Podlahy.

Firma 6P baviče Petra Novotného patří mezi největší české umělecké agentury. Zabývá se uměleckou agentáží, zastupuje mnoho českých umělců. Agentura se specializuje na netradiční program firemních večírků a velkých oslav. K jejím aktuálním počinům patří vydání kuchařky Ladislava Hrušky – Láďa Hruška se vrací.

Soutěž

Vyhrajte jednu z pěti kuchařek Ládi Hrušky, stačí jen správně odpovědět na otázku a mít štěstí při losování!

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

K výhře gratulujeme těmto soutěžícím: Martin H. - Praha 9, Jindřiška B. - Brandýs nad Labem, Martin Z. - Třebíč, Iveta K. - Napajedla, Roman V. - Pelhřimov

 

Nejnovější články

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena