Numerologický rozbor – Jaroslava

Profimedia.cz

Naše numeroložka, Marina Kopecká, se dnes podívala na čísla, která ovlivňují život Jaroslavy. Tu zajímá, jestli ji čeká pěkná budoucnost.

Základní údaje

Jméno: Jaroslava Jaroslava
Bydliště: neuvedeno
Narozen/a: 3.7.1966
Otázka: Čeká mě pěkná budoucnost?

 Dobrý den

Jmenuji se Jaroslava, narozena 3.7.1966 ve 3.15 ráno. Můj život byl od počátku dost zajímavý, mamka se rozvedla, když mi byl rok, její druhý manžel mi dal své jméno, v mých 6 letech se narodila sestra, rodiče se rozvedli, když mi bylo 10. Mamka dlouho hledala cestu, vyrůstaly jsme u babiček, já potom ještě u ní, ale sestra ne.

V 17 jsem poznala svého muže, v 18 jsem si ho vzala, odstěhovala se na druhý konec republiky (Slezsko) úplně k polským hranicím, je starší o 8 let, máme 3 děti(syn a dvě dcery). Díky mému zajímavému dětství jsem se zařekla, že pokud budu mít někdy děti, budu dělat vše pro to, aby nezažily takové dětství jako já (že o Vás ani jeden z rodičů nestojí). Toto se mi povedlo, i když to nebylo jednoduché. Nejmladší dcera se narodila, když mi bylo 23, stavěli jsme v té době dům, bylo to hodně náročné bez jakékoli finanční pomoci od rodičů, manžel je z 13 dětí. Od počátku dost pil, sice ne doma, ale hospodu nedokázal obejít, tvrdil, že zajišťuje materiál ke stavbě, což sice byla pravda, ale odnášela jsem to já s dětmi. Po narození nejmladší dcery jsem byla rozhodnutá odejít, pod touto hrozbou se trochu zmírnil.

Byl hodně žárlivý, i když neměl důvod, nutno dodat, že v důležité situaci na něho vždy bylo a je spolehnutí. Dělal na rekreačním středisku zástupce vedoucího a kuchaře, později dostal nabídku na vedoucího na jiné středisko, tam jsem nastoupila i já po mateřské jako kuchařka. Po pár letech šly střediska podniku do nájmu, ten byl nabídnut i manželovi. Zpočátku se zdálo vše v pohodě, ale dlouhá zima a studené léto způsobily velký doplatek na elektrice. Mezitím manžel domluvil pronájem restaurace u nás na vesnici, zaplatil se dluh, dřeli jsme oba, děti byly malé, pak bylo špatné daňové přiznání a najednou se během let dluhy stupňovaly. Došlo na zástavu nemovitosti, různými odvoláními a dovoláními se nám to vedlo oddalovat, než děti vyrostly. Před 5 lety jsem chtěla od manžela znovu odejít, děti byly docela samostatné, i když na školách, ale samy mne k tomu nutily. Manžel chtěl, abychom to ještě jednou zkusili, moje podmínka byla, aby omezil alkohol, nikdy nepil doma, šlo spíš o jeho špatnou náladu a vyčítání v opilosti. Nebylo to ze dne na den, trvalo to rok, děti k němu našli znovu cestu, prostřední dcera bydlí v Ostravě s přítelem, vídáme se docela často, syn a nejmladší dcera zatím s námi (ta má přítele také z Ostravy). Letos i přes zástavu nemovitosti se nám ji povedlo prodat, dluhy vyplatit, teď bydlíme v podnájmu, chtěli bychom si znovu postavit, ráda bych věděla, jakou máme šanci, nejsem spokojená ani s prací - bavila by mne za jiné finanční ohodnocení, pracuji v malé pekárně za minimální mzdu, dodělávám si maturitu.

Pokud to k něčemu bude, manžel je narozen 17.10.1958.

Můj dotaz je spíš orientován na budoucnost jako takovou, zda mne čeká něco pěkného, nebo jen další starosti.

Děkuji za Váš čas strávený čtením mého příběhu a přeji hezký den.

Jaroslava

Numerologický rozbor

Dobrý den Jaroslavo,
Marina Kopeckárodina pro Vás znamená skutečně hodně, a tak byste měla být na sebe hrdá, že se Vám povedlo vychovat děti v lásce. Myslím, že z Vás bude i skvělá babička a Váš dům bude místem rodinných setkání v tom nejlepším slova smyslu.

Měla byste ale vědět, že máte i svůj život a svoji životní cestu, která touží po naplnění. Máte uměleckou rovinu a s ním cit pro krásu a výtvarný talent. Umíte prožívat a vcítit se do situací, umíte dobře rozpoznávat detaily a pracovat s nimi. Vaši silnou stránkou je schopnost maximálního soustředění na přítomný okamžik a umění žít tady a teď. Zkuste tyto Vaše schopnosti využit, protože oblast, která Vám může přinést jak finanční tak i společenský úspěch leží právě v oboru umění a krásy! Nejste totiž vůbec stvořena pro rutinní a těžkou práci.

Ptala jste se na budoucnost, a tak bych Vám ráda řekla, že to vypadá velmi zajímavě. Především to bude úspěšný rok pro Vašeho manžela. A úspěch pro něj znamená skutečně hodně. On těžko nese prohru a zklamání. Pokud se mu něco nedaří, pak může upadnout do stavu podobného depresi. Přitom je to velmi silný a energeticky zdatný člověk, je vytrvalý, rád dotahuje věci do konce. Pro něj je v životě velmi důležité na něco se těšit, plánovat a jít za svým cílem. Nejhorší pro něj je stav, kdy neví, co ho čeká. Je to člověk, kterého je potřeba hodně chválit a povzbuzovat. Těžké období už má ale za sebou. Od února letošního roku se mu bude skutečně lépe dařit. Především, co se materiální stránky života týče.

U Vás bude tento rok klíčovou roli hrát společnost. Nebude to klidný rok, ale spíše rušný a dokonce chaotický. Budete poznávat nové lidi, budete mít hodně nápadů a v druhé polovině roku spoustu práce s jejich uskutečněním. Buďte tvůrčí, ničeho se nebojte. Máte nad sebou vlídnou a spravedlivou ruku osudu. Štěstí si zasloužíte!

Marina Kopecká

Tento rozbor byl vytvořen na základě soutěže o numerologický rozbor. I vy můžete vyhrát svůj podrobný rozbor.

 

 

 

 

Nejnovější články

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena