Námořnický styl Yvettě Blanarovičové dodává opravdový šmrnc

Lucie Vítková, Ivan Kahún

Oblečení by mělo vyjadřovat osobnost nositelky a podtrhovat její krásu, což se u temperamentní Yvetty povedlo.

Michaela Uzlová

Michaela Uzlová, módní expert StoryMódní expert Story

Sáčko

Je jedním ze stavebních kamenů ženského šatníku. Vlastnit byste měla vypasované krátké i jedno delší. Hodit by se vám mohlo i uvolněnější z teplákoviny.

100 % žen

si obulo jen středně vysoké podpatky, které vypadají elegantně a přitom jsou pohodlné.

Módní policie: Lucie Váchová Módní policie: Lenka Hornová

Yvetta Blanarovičová

Elegantní námořnický look temperamentní zpěvačce a herečce ohromně sluší. Bílá pouzdrová sukně hezky obepíná štíhlou postavu a krátké tmavé sáčko s kontrastními lemy ji doplňuje do velmi ženského kompletu. Mně osobně se líbí, že Yvetta nechala z otevřených lodiček vykukovat svůdně rudě nalakované nehty.

Monika Žídková

Miss ČR a Miss Europe 1995 je sice stále tou půvabnou blondýnkou jako v době své korunovace, bohužel ale někde nechala královský glanc. Podivně lesklé šedé beztvaré šaty přidávají štíhlé Monice kila a řasená aplikace u výstřihu zase roky. Šedé silonky dodávají nohám mrtvolnou barvu a ani účes ve stylu stará-mladá není výhrou.

Verdikt Story: 100 %

Verdikt Story: 10 %

Názor módního experta 

Ach ty silonky, víte, kdy je nosit a kdy zase ne? Je to s nimi těžké, oficiální akce a některá zaměstnání je přímo vyžadují, naopak do letních bot jsou přímo nevhodné. Jejich barvy taky nejsou úplně trendy, rozhodně zapomeňte na ty s leskem, prapodivně šedivé a příliš světlé či příliš tmavé rádoby tělové. Pokud už jsou některé z nich in, pak jsou to ty ve veselých barvách červené, žluté nebo modré, kterým by se nemusely vyhýbat ani ženy, kterým už dávno bylo dvacet.

 

Nejnovější články

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena