Hádání slov

Nezobrazuje se vám hra nebo nejde spustit?

Nezobrazuje se / Nefunguje mi hra

Tato hra je převzata z jiného webu, nemůžeme proto ovlivnit její zobrazení, ani chyby v ní, zároveň ani nemůžeme garantovat, že bude vždy funkční, protože se na našich stránkách zobrazuje přes stránky dodavatele. Ačkoliv nás dodavatel ujistil, že jsou všechny hry před jejich vydáním testovány, tak se přesto může chyba objevit. Zde vám nabízíme několik tipů a triků, jak ošetřit, aby vám hra fungovala.

  • Pokud spouštíte hru poprvé, je možné, že se na určitou dobu (než se hra nahraje) zobrazí bílé okno. Pokud ale tato doba překročí 60 sekund, jedná se o chybu. Ta může být na straně dodavatele, ale rovněž může být pro její spuštění nutné, aby váš počítač splňoval určité technické požadavky.
  • Po načtení hry můžete být u některých z naší nabídky požádáni o povolení uložení části mezipaměti hry do vašeho počítače. Bez tohoto povolení - kliknutí na zelené tlačítko Allow - nebude hra fungovat.
  • Následující kroky vám mohou pomoci vyřešit problém se spouštěním hry ve vašem počítači:
    1. Ujistěte se, že máte nejnovější verzi internetového prohlížeče. Pro správnou funkci hry doporučujeme používat některou z posledních verzí níže uvedených prohlížečů. Pokud nemáte aktuální verzi, tak si ji prosím stáhněte a nainstalujte. Při používáních starých verzí internetových prohlížečů vám hra nemusí správně fungovat. - Google Chrome - Microsoft Internet Explorer - verze 8 (nebo 9) - Mozilla Firefox - verze 5 - Safari - verze 4
    2. Vyčistěte „Cache“ (vyrovnávací paměť vašeho webového prohlížeče). Každý webový prohlížeč využívá tzv. vyrovnávací paměť (ukládá do ní údaje o stránce pro její rychlejší opětovné načtení), ale údaje v ní obsažené mohou být někdy chybné či zastaralé. Pro vymazání „Cache“ spusťte váš webový prohlížeč, stiskněte kombinaci kláves „ctrl+shift+delete“ a vyberte možnost „vymazat mezipaměť“ (vyrovnávací paměť - termín záleží na českém překladu) a časový údaj - např. vše či od počátku věků a kliknete na tlačítko vymazat
    3. Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi doplňku Adobe Flash Player. Adobe Flash Player je základním kamenem nutným pro funkčnost většiny on-line her. Navštivte oficiální stránky Adobe (link na http://get.adobe.com/cz/flashplayer/) stáhněte a nainstalujte si nejnovější Flash Player. Postupujte podle instrukcí (v průběhu instalace můžete být požádáni o zavření webového prohlížeče). Bez nejnovější verze Flash Player vám nebude hra fungovat.
  • ×

Pravidla

Ve slovní skládačce musíte sestavit slova z poskytnutých částí. Na začátku se slova sestavují ze slabik, později z jednotlivých písmen. Počet písmen postupně roste.

Slova skládejte přetahováním kostiček pomocí myši se stisknutým levým tlačítkem.

Celkem 5x v jedné hře můžete využít pomoc. Na začátek slova se tak automaticky přesune správné písmeno. Při použití pomoci se vám zároveň odečte několik bodů.

2008 - 2016 © Astrosat Media s.r.o.

Všechna práva vyhrazena