Velký horoskop na leden: Co vás první měsíc v roce 2017 čeká a nemine!

Co vás v lednu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu a dozvíte se víc!

BERAN 

V lednu je nutné počítat s tím, že bude plný zkoušek a problémů. Nejvýraznější budou v tomto směru první dvě dekády. Je zřejmé, že klíčem k tomu, jak se s konstelacemi vyrovnat, bude váš přístup k životu a povinnostem zejména. Pokuste se kráčet zlatou střední cestou. Jakýkoliv extrém se totiž může ukázat jako lichý. Důležitá bude i zvolená forma vystupování k lidem kolem vás. Dávejte si pozor, jinak byste si mohli vytvořit dost nepřátel.

Láska

V partnerském svazku je elementárním faktorem vědomí toho, že ve vztahu jsou vždycky dva! Vyhněte se jakémukoliv tlaku nebo omezování. Velmi vhodnou cestou je naslouchání problémům a stížnostem partnera. Kvalitu vztahu můžete podpořit citlivým přístupem a větší mírou empatie. Nemyslete pouze na sebe, ale podejte partnerovi v těžkých chvílích pomocnou ruku.

Práce

Důležitá je vytrvalá práce založená na dotahování věcí do konce. Vyhýbejte se jakémukoliv přehánění na pracovišti. Nevyžadujte svobodu rozhodování tam, kde je zřejmé, že jsou nutné předpisy a různé nařízení. Snažte se dodržovat pracovní dobu. V opačném případě musíte počítat s problémy jak ze strany šéfa, tak kolegů.

Zdraví

Nenechte si přerůst přes hlavu případné problémy s druhými lidmi. Právě mezilidské vztahy se můžou promítnout do problémů s ledvinami. Je proto nadmíru jasné, že byste měli dodržovat pravidelný pitný režim. 

 

 

Nejnovější články

2008 - 2018 © VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Všechna práva vyhrazena